wtorek, 5 lipca 2011

Witajcie! Krótko i treściwie o co chodzi^^

Hey:)

 Przepowiednia wpadła na przewspaniały pomysł założenia bloga z fragmentami i opisami powieści które piszemy. Jeśli ktoś byłby chętny na zamieszczenie fragmentu i streszczenia, to piszcie na: klaudia1009@autograf.pl lub na sihhinne@gmail.com. My wtedy was dodamy do twórców i będziecie mogli reklamować powieść.

Pozdrawiamy!

7 komentarzy:

 1. Muszę powiedzieć, że kilka miesięcy temu zaczęłam pisać swoją powieść, ale nie wiem, czy w ogóle ją kiedyś skończę. Sama nie jestem w stanie przewidzieć, jak to się rozwinie. Jeżeli kiedyś skończę całość, na pewno mogłabym pomyśleć o zaprezentowaniu tutaj jakiegoś fragmentu... ;)

  Fajny pomysł na blog.

  Pozdrawiam

  Sol

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł, z chęcią poczytam. Chyba większość z moli książkowych marzy po części o pisaniu. Z chęcią pomożemy, rozumiem że wszelkie sugestie i mała krytyka pożądana ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł świetny
  Ja właśnie jestem w trkacie pisania własnej książki. Jak skończę, to pewnie się do Was zgłoszę. Chciałabym ją wydać, ale coś czarno to widzę

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm... ja w zasadzie zbliżam się ku końcowi mojej ,,autobiografii" (a jest o czym pisać), tak więc może się skuszę :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł, chociaż bardziej będę kwalifikować się do osób, które czytają i dają rady, wyrażają opinię ;].

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł i myślę, że gdy uda mi się skończyć powieść zgłoszę się do Was :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj marzy się marzy pisanie, ale ja nie mam odwagi publikować. Z resztą u mnie słabo z konstrukcją fabuły.
  Ale innym odważnym mogę udzielać konstruktywnej krytyki ;)

  OdpowiedzUsuń